Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Token
#1
Göztepespor Fan Token / $GOZ Coin Nasıl Alınır?
Türkiye Süper liginde İzmir'i temsil eden başarılı klüp Göztepespor da kendi coinini çıkarttı. Yakında yüzüncü kuruluş yılını kutlayacak olan ekip gelişen dünyaya ayak uyduruyor. $GOZ coin ile Socios üzerinden işlem yapılabiliyor. Başlangıç fiyatı 10 Türk Lirası olan olan $GOZ coin’i satın alabilmek için  Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $GOZ satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz. 
İstanbul Başakşehir Futbol Klubü Fan Token / $IBFK Coin Nasıl Alınır?
Son yıllarda Türkiye Süper Ligi’nde başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Başakşehir Futbol Kulübü kendi fan tokeni ve dijital para birimini çıkartarak taraftarlarına yatırım imkanı sunmanın yanı sıra marka değerini de katlamayı hedefliyor. Socios'da işlem gören $IBFK coin’in değerini katlayarak yatırımcısını mutlu etmesi bekleniyor. $IBFK Coin satın almak isteyenlerin yapması gereken adımlar ise şöyle; satın alabilmek için  Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $IBFK satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz. 
Portekiz Milli Takımı Fan Token / $POR Coin Nasıl Alınır?
Pek çok tanınmış Avrupa kulübünden sonra milli takımlar da kendi fan tokenlerini taraftarlarıyla buluşturmaya başladı. Bu alanda öncü olmak isteyen Portekiz milli takımı da kendi fan tokeni olan $POR Coin’i piyasaya geçtiğimiz günlerde sundu. Başlangıç fiyatı olarak 2 Euro bedeliyle satışa çıkan Portekiz milli takımı fan tokeninin değerini arttıracağı tahmin ediliyor. $POR satın alabilmek için  Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $POR satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)